Banana Pudding Cheesecake Bary

Pro pěkné a čisté tyčinky na tvarohový koláč, které lze snadno rozřezat, musíte je zmrazit. Neexistuje žádný super rychlý způsob, jak je zvládnout, a proto je velmi doporučujeme, abyste si je připravili v noci a obložili je před podáním.

Nenávist k pečení? Tak to někdy děláme. Zadejte: 6 úžasně snadné No-Bake tvarohové koláče.

Výnosy:

9
– 12


porce

Čas přípravy:

0

hodin

10

min

Celkový čas:

6

hodin

10

min

Složení
Pro kůru
1 1/2 c.
drcené Nilla oplatky
5 lžící.
máslo, roztavené
2 polévková lžíce.
cukr
Zachyťte mořskou sůl
Pro plnění
1 1/2
(8 oz.) Blokový smetanový sýr, změkčený
1/2 c.
cukr
1 1/2 c.
šlehačkou
1
(3,4 oz) balení instant banánové pudinkové směsi
1 3/4 c.
plnotučné mléko
Pro doplnění
Broušená vrstva
1/2
banán, nakrájené
9
Oblátky Nilla
Pokyny
  1. Zarovnejte misku o průměru 8 “x 8” s pergamenovým papírem. Vytvořte kůru: Ve střední misce kombinujte drcené nylonové plátky s máslem, cukrem a solí. Stiskněte rovnoměrnou vrstvu do připravené nádoby. Umístěte do mrazničky při plnění.
  2. Vyplňte výlisky z tvarohu: Ve velké misce pomocí ručního mixéru (nebo ve stojanu) smíchejte smetanový sýr, dokud nebude načechraný a žádné hrudky nezůstanou. Přidejte cukr a beat až do kombinace. Sklopte do šlehané pokrývky a odložte.
  3. Ve středně velké misce rozměňte pudinkovou směs a mléko. Nechte pudink po dobu 3 minut v ledničce, dokud nezhustíte. Smažte do směsi sýrového koláče, až budete dobře kombinovat.
  4. Nalijte náplň do upravené kůry a vyhlaďte rovnou vrstvu. Zmrazte, dokud nejsou tyčinky pevné, nejméně 6 hodin a přes noc.
  5. Pokud je pevný, vyjměte z mrazničky a nakrájejte na 9 barů. Nahoře s polštářkem šlehačkou, plátkem banánu a plátkem Nilla před podáváním.

obraz

Parker Feierbach