Berry Cheesecake Bary

Dopřejte si kousek krémové, ovocné dobroty.

Výnosy:

6

Čas přípravy:

0

hodin

25

min

Celkový čas:

4

hodin

10

min

Složení
Pro jahodový kompot
2 lžičky.
kukuřičný škrob
1 polévková lžíce.
voda
2 c.
nakrájené jahody
1/2 c.
cukr
Pro Graham Cracker Crust
9
grahamové krekery (1 rukáv)
1/2
přikládat máslo, roztavený
1/4 c.
cukr
1/4 lžičky.
mletá skořice
1/4 lžičky.
kóšer sůl
Pro tvarohový koláč
16 oz.
smetanový sýr, pokojová teplota
2
velká vejce
Šťáva a kůra 1 citronu
1/2 c.
cukr
1/2 c.
borůvky
Pokyny
  1. Předehřejte troubu na 325 °.
  2. Vytvořte jahodový kompot: Proveďte spolu kukuřičný škrob a vodu. V malé pánvi na středním ohni spojte jahody s cukrem. Míchejte často, až se uvolní šťávy. Přidejte k vaření, přidejte kukuřičný škrob a vařte asi 3 minuty. Odložte a vychladněte.
  3. Make Graham Cracker Crust: Umístěte grahamové krekry do kuchyňského robotu a pulsujte, až budete mít jemné drobky. (Nebo rozdrvijte sušenky v pytlíku Ziploc s válečkem nebo rukama.) Přidejte máslo, cukr, skořici a sůl. Proveďte (nebo promíchejte), dokud nejsou smíchány. (Textura by měla být podobná vlhkému písku.) Nalijte směs do pekáče 9 “-x-9” a opatrně stiskněte pro rovnoměrnou distribuci kůry. Pečeme až do zlaté, asi 10 minut, pak mírně ochladíme.
  4. Make Cheesecake: S ruční míchačkou smíchejte smetanový sýr, vejce, citrónovou šťávu a kůru a cukr až do rovnoměrné kombinace, poté nalijte skvrnou na krupici Graham. Otočte jahodový kompot na vrcholu koláče s maslovým nožem nebo párátkem. Pečeme až do většiny pevných (střed se mírně roztáhne) asi 35 minut. Nahoru s borůvkami. Nechte vychladnout úplně a poté nechte vychladnout až do setu, asi 3 hodiny.