Butterscotch Cheesecake Bary

Čím více pečiva, tím lépe.

Výnosy:

24

Čas přípravy:

0

hodin

40

min

Celkový čas:

4

hodin

45

min

Složení
Pro Crust
18
graham crackers
3 polévkové lžíce.
cukr
1/4 lžičky.
kóšer sůl
1
přelité nesolené máslo, roztavené
Pro tvarohový koláč
1 1/2 c.
butterscotch čipy
1 c.
Smetana
3
8 uncí. balení smetanový sýr, pokojová teplota
1 c.
cukr
1/4 lžičky.
kóšer sůl
2 lžičky.
čistý vanilkový extrakt
3
velké vejce, pokojová teplota
3/4 c.
zakysaná smetana
Pokyny
  1. Vytvořte kůru: Máslo pekáče 9 “-x-13” a linka s pergamenovým papírem, ponechte 2 “přesah na všech stranách. Máslo pergamenu, pak nastavte stojan ve středu trouby a předehřejte troubu na 350 °.
  2. V kuchyňském robotu nebo mixéru rozemlejte crackery z grahamu na jemné drobky; přidejte cukr a sůl a puls kombinovat. Přeneste do střední misky, přidejte roztavené máslo a použijte vidličku nebo prsty pro smíchání směsi, dokud nejsou drobky rovnoměrně vlhké. Stlačte do připravené pánve a přeneste do mrazničky po dobu 10 minut.
  3. Pečeme kůru po dobu 12 minut a pak ji přeneste do chladicího stojanu. Snížit teplotu trouby na 325 °.
  4. Make cheesecake: V malém kastrolu na nízké teplotě, teplé masíčky a těžké smetany, často se míchají, až se roztaví třísky a směs je hladká. Odstraňte z tepla a nechte stranou vychladnout.
  5. Ve velké misce pomocí ručního mixéru nebo v misce stojanu pomocí míchacího zařízení, bít smetanový sýr na střední rychlost, škrábat nádobu podle potřeby, až do úplné hladkosti, 3 až 4 minuty. Přidejte cukr a sůl a pivejte, škrábněte nádobu podle potřeby, dokud hladce a načechraně, 3 až 4 minuty, pak přidáme vanilku a porazíme 30 vteřin. Přidejte vejce, 1 naráz, 1 minutu po každém přidání a podle potřeby oškrábejte misku. Přidejte 3/4 směsi butterscotch (umyjte zbytek pro křik nad tyčinkami) a kysanou smetanou a nasypte na nízké až do úplné hladkosti a bez pruhů, 1 minutu víc.
  6. Nalijte těstovinový koláč na chladnou kůru a hladkou špičku špachtlí. Pečeme, dokud nehrozí okraje a jen stěží se krouží ve středu, 35 až 40 minut. Přeneste do chladicího boxu a nechte přijít na pokojovou teplotu. Po úplném ochlazení volně zakryjte tvarohový koláč s plastovým obalem a ochlazujte až do pevné, 3 hodiny nebo až přes noc.
  7. Když je připraveno k servírování, zahřejte zbývající maslovou glazuru. Smažte tvarohový koláč na čtverečky a umístěte na podávací misku. Nalévejte glazurou z moučníku přes tyčinky a podávejte.