Cherry Slidecar

Klasický Sidecar, o kterém se říká, že byl vynalezen ve třicátých letech, je aktualizací mnohem staršího nápoje nazývaného Brandy Crusta. Jonny Raglin používá třešňové hořčice, třešňový likér a vonící třešně, aby ochutnala svou oblíbenou variantu postranních vozů.

Výnosy:

1

Celkový čas:

0

hodin

5

min

Složení
led
1 1/4 oz.
brandy
1 oz.
Heering třešeňový likér
3/4 oz.
čerstvou citronovou šťávou
2
pomlčkou Fee Brothers cherry bitters
1
vinná třešeň
Pokyny
  1. Naplňte koktejlovou třepačku s ledem. Přidejte zbývající přísady kromě obloha a dobře protřepejte. Naplňte do chlazeného kupé a ozdobte třešničkou na bázi brandy.

    Hledáte recepty připravené na večírku? Vyzkoušejte naši špičku guacamole recepty, narozeninové dorty, nebo punč receptů.

<p>Klasický Sidecar, o kterém se říká, že byl vynalezen ve třicátých letech, je aktualizací mnohem staršího nápoje nazývaného Brandy Crusta. Jonny Raglin používá třešňové hořčice, třešňový likér a třešňovou vůni, která ochutnává jeho oblíbenou variantu postranních vozů.</p><p><b>Recept: </b><b>Cherry Slidecar</b></p><p>“title =” Cherry Slidecar ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f63e961ae39_-_cherry-slidecar-recipe-fw0412-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; centrum, horní & velikost = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= © Lucas Allen