Černé kočky cookie

obraz

Naomi Robinson

Při spatření černé kočky je ve vaší prospěch.

Výnosy:

4


tucet

Čas přípravy:

0

hodin

25

min

Celkový čas:

2

hodin

0

min

Složení
2
smaží nesolené máslo, změkčuje a rozděluje
1/2 c.
Holandský kakaový prášek
1 lžička.
espresso prášek
3/4 c.
cukr
1/2 lžičky.
kóšer sůl
2
velké vaječné žloutky
2 lžičky.
čistý vanilkový extrakt
2 c.
plus 2 polévkové lžíce. všestranná mouka
1/4 c.
bílá čokoláda, roztavená
Pokyny
  1. V malé pánvi na nízké teplotě zahřejte 3 polévkové lžíce másla a kakaového prášku, dokud se máslo roztaví, míchání až do kombinace. Nechte vychladnout 15 minut.
  2. Ve velké misce pomocí ručního mixéru nebo v misce stojanu pomocí míchacího zařízení, smícháme dohromady zbývající máslo, espreso prášek, cukr, sůl a ochucenou směs kakaového prášku, dokud nebude dobře kombinovaná a načechraná, asi 1 minutu. Přidejte žloutky a vanilku a poraďte se až do kombinace. Přidejte mouku ve třech dávkách, ujistěte se, že každý přídavek je plně kombinován před přidáním dalšího. Beat, dokud směs nevytahuje směrem k pádlovému nástavci a vytvoří volnou kouli.
  3. Otočte těsto na pracovní plochu a vytvořte dva stejné disky. Přeneste do chladničky, dokud nebude těsto pevné, asi 1 hodinu.
  4. Pečící plech s pergamenem a ohřívač na 375 °. Jeden kotouč mezi pergamenovým papírem vyjměte až do tloušťky přesahující 1/8 “. Odlupujte horní pergamenový plech a vymačkejte kočky a přeneste na připravený plech, rozmístěný 1” od sebe.
  5. Pečte cukroví, dokud se středem cookie nepodaří jen lehce po stisknutí, 10 až 12 minut. Vyjměte z trouby a nechte vychladnout na pečícím plechu 5 minut před přenesením na drátěný stojan, aby se zcela vychladlo. Ozdobte bílou čokoládu.