Šunka se šunkou se zeleninou

Star šéfkuchař Corey Lee je rustikální francouzský statkový guláš, který je plný vydatné zimní zeleniny, ale je doplněn o nádherné pavoukovité hřebenatky.

Výnosy:

6

Čas na vaření:

1

hodina

30

min

Celkový čas:

2

hodin

30

min

Složení
Dusit
1/4 c.
tavený kachní tuk nebo slaninový tuk
1
uzená šunka
1
střední cibule
2
malá mrkev
1
malá okurka
1/4
hlava savoy zelí
1/4
hlava savoy zelí
4 unce.
houby
6
stroužek česneku
1 c.
suché bílé víno
3
větvička tymiánu
2
bobkový list
10
celá černá pepř
6 c.
kuřecí vývar
12
baby okurky
12
baby mrkev
18
perleťová cibule
1/4
hlava romanesco brokolice nebo květák
1
může cannellini fazole
2 lžičky.
Banyulsův ocet nebo ocot z červeného vína (viz poznámka)
Hřebenatky
1
pomlčkou vykreslený kachní tuk (nepovinný) nebo kanolový olej
6 oz.
slaměná slanina
1 1/2 lb.
střední mořské hřebenatky
kóšer sůl
2 polévková lžíce.
nesolené máslo
1 polévková lžíce.
tenké plátky petrželky
Pokyny
  1. Vytvořte guláš: V hrnci zahřejte kachní tuk. Přidejte šunkovou lžičku a vařte nad mírným teplem a otáčejte, až do zbarvení, 5 minut. Přidejte nakrájenou cibuli a mrkev, plátky řepky, drcené zelí, žampiony a česnek a vaříme, mícháme, dokud lehce zlaté, 5 minut. Přidejte víno a vařte, dokud nebude absorbováno. Míchat tymián, bobkový list, pepř a kukuřici; dusíme, až se sníží na 4 šálky, asi 1 hodinu. Přetočte do misky a vyhněte hrnec. Vraťte vývar do nádoby a přiveďte ji na nízkou teplotu. Přidejte kojence, baby carrots a perličky; zakryjte a vařte, dokud jsou téměř neškodné, 15 minut. Přidejte zelné kousky a Romanesco, zakryjte a vařte až do 10 minut. Mícháme fazole a ocot a sezoníme se solí; udržet v teple.
  2. Vařte mušle: V pánvi na nehty zahřejte kachní tuk, pokud ho používáte. Přidejte slaninu a vařte nad mírným teplem, dokud nehnednete; převedení na papírové ručníky. Tuk namočte do misky a vytřete panenku.
  3. V pánvi zahřejte polovinu vyčleněného slaného tuku. Sejdeme mušle sůl a vaříme nad mírně vysokým teplem, dokud se na dně nezačne zlato, 3 minuty. Otočte hřebenatky a přidejte 1 lžíce másla. Kuchař, pečeme o hřebenatky, dokud ne jenom neprůhledný; převedení na desku. Opakujte se zbývajícími tuky, hřebenatkami a máslem. Přidejte petržel na guláš, naolejte na mísy a nahoře s hřebenatkami a slaninou.

    Hledáte další možnosti večeře? Podívejte se na naše vepřové kotlety, kuřecí recepty, a bramborové recepty.

<p>Star šéfkuchař Corey Lee je rustikální francouzský statkový guláš, který je plný vydatné zimní zeleniny, ale je doplněn o nádherné pavoukovité hřebenatky.</p><p><strong>Recept:</strong> <strong>Šunka se šunkou se zeleninou</strong></p><p>“title =” Smažené hřebíčkové dušené se zimní zeleninou ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/11/480×480/54f65db06686e_-_seared-scallop-stew-winter-vegetables-recipe-fw0314-s1.jpg ? velikost * 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Con Poulos